Fytosel

Kategorie

Newsletter

Informace

Neonky

Neonky

Z předkládané publikace se dozvíte vše o původu, druzích a správném chovu těchto nádherných zářivých živočichů. Vybaveno množstvím poutavých barevných fotografií.

Více detailů


249,00 Kč vč. DPH


Neonky jsou skutečným klenotem akvária. Tyto mírumilovné, hejnovité ryby jsou bez výjimky všežravci, nikdy však nepoškozují vodní rostliny v akváriu a výtečně se hodí do společenských akvarií do společnosti jiných malých rybek. Právě neonky také často bývají vnímány jako všeobecný symbol akvaristiky. Z předkládané publikace se dozvíte vše o původu, druzích a správném chovu těchto nádherných zářivých živočichů. Vybaveno množstvím překrásných barevných fotografií.
Kniha nabízí podrobné, odborné a zároveň poutavé poučení o domovině, přirozených biotopech a naležištích neonek, přehledná tabulka charakterizuje jednotlivé druhy (čeleď, rod, latinské a české jméno, místo výskytu, velikost). Dále se dočtete veškeré potřebné informace ohledně nároků neonek na kvalitu vody, teplotu, filtraci a osvětlení, vhodné složení krmiva a ostatní péči, zjistíte rovněž, jaké se mohou u neonek vyskytnout nemoci, jak jim lze předcházet a jak je léčit. Závěrečná kapitola se vyčerpávajím způsobem zabývá domácím odchovem neonek - nasazování párů ke tření, využití správné vody a krmiva, velikost třecího akvária, péče u potěr u jednotlivých druhů. Zkušenosti předává dlouholetý úspěšný chovatel Dr. Vladko Bydžovský.

Košík  

(prázdný)

Akční nabídka

Všechny slevy